O mnie

Rozwój i cele. Blog o rozwoju osobistym

Czy jesteś gotowy, by poczuć się lepiej, by zacząć żyć pełnią życia, ciesząc się każdą chwilą?
Czy chcesz dokonać zmian w twoim życiu?
Czy czujesz, że musisz zmienić swoje życie, relacje, pracę, otoczenie?

Jeśli odpowiedź na chociaż jedno pytanie brzmi: "TAK", to zapraszam cię w podróż, która trwa nieprzerwanie, która jest procesem dającym niezwykłą satysfakcję, szczęście i spełnienie.

O czym jest ten blog?

Rolą tego bloga jest wskazać ci kierunki, zainspirować, poruszyć, skłonić do działania. Moje ulubione tematy to rozwój osobisty, zmiana, psychologia sukcesu, związki i komunikowanie się

Czym jest rozwój osobisty?

Głęboko wierzę, że to właśnierozwój osobisty jest sensem i celem naszego życia. Rozwój rozumiany jako ciągłe wznoszenie się w górę, upadki i podnoszenie się.

Wartości, którymi się kieruję

Myślę, że takie proste wartości, jak empatia, asertywność, samoświadomość, współczucie i przebaczenie mogą stanowić o tym, czy uda nam się odnieść sukces w każdej dziedzinie życia. Uważam, że człowiek sam stawia sobie ograniczenia poprzez pielęgnowanie w sobie subiektywnych przekonań i nawyków myślowych. Jestem przekonana, że jesteśmy w stanie samodzielnie kształtować swoje myśli, tak aby w rezultacie wyrzucić z głowy wszystkie lęki i to, co nas ogranicza, dzięki czemu będziemy mogli osiągnąć wszystko, co sobie wymarzymy. Dojrzałość emocjonalna, harmonia między ciałem a psychiką, zdrowe, oparte na przyjaźni i partnerstwie relacje, sukces towarzyski, życiowy i zawodowy, wysportowane ciało, podróże, dostatek materialny - to wszystko możemy mieć, jeśli dokonamy zmian w myśleniu, przekonaniach, nawykach i postrzeganiu świata. Przeżyj zatem razem ze mną tę wyjątkową przygodę, jaką jest nieustanny rozwój i dążenie do bogatego, spełnionego życia.

Kim jestem?

Nazywam się Emilia Gotz i moją pasją jest szeroko pojęty rozwój osobisty, psychologia sukcesu i e-biznes. Ciągle dokształcam się po to, by informacje zawarte w blogu były jak najbardziej profesjonalne. 

Jestem PR-owcem, filologiem i marketingowcem. Mam na koncie wiele ukończonych kursów i szkoleń z zakresu umiejętności osobistych i komunikowania, skończyłam również Life Coaching Training Course. Obecnie szlifuję swoje umiejętności w tej dziedzinie.

Kursy, warsztaty i szkolenia, które odbyłam - m.in.: Life Coach Training Course (certyfikat) ,Coaching, mentoring i intermentoring, warsztaty motywacyjne, trening interpersonalny, szkolenia z zakresu: zarządzania sytuacjami kryzysowymi oraz komunikacji wewnętrznej w firmie, metod i technik negocjacji, psychologii reklamy, jak również psychologii sprzedaży i relacji z klientem.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

4 komentarze:

 1. Emilko, uwielbiam Cie i uwielbiam Twojego bloga. Bardzo chciałabym się zmienić- realizować swoje marzenia, być sobą, nie zabiegać o sympatię i akceptację ludzi. Mam 30 lat a to takie trudne dla mnie... Jestem rozdarta między byciem żoną- staramy się o dziecko przy wsparciu lekarzy. A z drugiej strony też chciałbym coś zrobić tylko dla siebie, ale...nie umiem. Zawsze pytam o zdanie, opinię innych- męża, przyjaciółki. Też zawsze marzyłam o wspinaczce, uwielbiałam chodzić na fitness, a teraz...wszystko podporządkowuję innym. Nie umiem się zmienić, przestawić. Niestety często wina obarczam rodziców- mój dom do ciepłych i pełnych miłości nie należał,a ja zawsze chciałam być pomocna, zauważona. Temat rzeka. Zero poczucia własnej wartości. Pozdrawiam gorąco! Wesołych świąt!:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :).
   Chcieć to móc, musisz tylko w to uwierzyć :). Dobrze, że dostrzegasz, w czym tkwi problem i jaka jest jego geneza (dom rodzinny). Bycie matką i rozwój osobisty można śmiało pogodzić. Najważniejsze jest to, co ty o sobie myślisz, a nie inni, to tylko twoje życie, twoje wybory i ich konsekwencje, innym ludziom nic do tego. Jeśli chcesz, to napisz do mnie na gmaila, chętnie z tobą porozmawiam, popiszę... Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. a ja bym chciala Pani PODZIEKOWAC. tak z calego serca! jest Pani najwspanialsza osoba na swiecie! bardzo motywujaca i dajaca poczucie szczescia i nadziei. jestem w trakcie odnajdywania siebie i poczatkuje z medytacja. to jest najwspanialszy blog, robiony z sercem, pasja i miloscia jaki moglam odnalezc na internecie. chcialabym poznac Pania osobiscie , podziekowac i przytulic za dodanie otuchy dla nas kobiet :) to takie wazne zeby sie szanoiwac i kochac wzajemnie. i chyba najwazniejsze. musi byc Pani cudowna kochajaca zycie osoba ktora daje motywacji innym!
  dzieki Pani juz wiem i uswiadomilam sobie ze warto walczyc, sie nie poddawac . bo my kobiety, my ludzie najsilniejsi jestesmy i mozemy wszystko bez wyjatku!!! pozdrawiam i zycze cudownego dalszego zycia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Naprawdę dziękuję za te słowa. Bo wiem, że to co robię, co piszę, jak żyję ma sens - nie tylko dla mnie, ale też dla innych. Następny wpis będzie dla Ciebie :). Pozdrawiam Cię bardzo, bardzo ciepło :)

   Usuń

Dziękuję serdecznie za wszystkie dodane komentarze. Dodają mi wiary, że to co piszę jest inspirujące i pomocne.